Haberler - İnönü Anaokulu

Haberler

KENDİ PEYNİRİMİZİ KENDİMİZ YAPTIK...

Devamı

Minikler Kendi Kar Küresini Yaptılar...

3-4 yaş D sınıfı velimiz Göksu SOLAK katılımıyla hazırlanan ekinlikte minikler kendi kar kürelerini yaparken çok eğlendiler.

Devamı

Barış Manço´yu Saygı Ve Sevgi İle Andık...

Barış Manço´yu sınıflarımızda şarkılar, etkinlikler ile andık; hayatını, yaptığı bir çok güzelliği, çocuklara olan sevgisini öğrendik.

Devamı

AYVA MEYVESİNİ TANIYARAK REÇELİNİ YAPTIK...

Devamı

C Vitamini Şenliği İle Güçlü Çocuklar...

3-4 yaş D sınıfımız velilerimizden Emine YAZICI tarafından hazırlanan aile katılımı etkinliğinde minikler kendi portakal sularını sıkıarak hem eğlendiler hem de c vitaminin vücudumuz için yararını öğrendiler.

Devamı

Mikroplara Karşı Kendimizi Korumayı Öğrendik...

Mikroplarla mücadelede temizliğin öneminin daha somut kavranabileceği etkinliğimizle eğlenceli ve bir o kadar da eğitici vakit geçirdik

Devamı

İnönü Anaokulu olarak "Yaya Öncelikli Trafik" algısı oluşturmaya yönelik farkındalık yaratma faaliyetine pankartlarımızla birlikte destek olduk.

Karayolları Trafik Kanununda yapılan değişiklikle; “sürücüler, görevli bir kişi veya ışıklı trafik işareti bulunmayan ancak trafik işareti veya levhalarıyla belirlenmiş kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerine yaklaşırken yavaşlamak, varsa buralardan geçen veya geçmek üzere bulunan yayalara durarak ilk geçiş hakkını vermek zorundadırlar” hükmü getirildi. Bu bağlamda yaya kazalarına ve güvenliğine dikkat çekmek, kazaları en aza indirmek, kamuoyunda farkındalığı artırmak amacıyla çeşitli kurumlar ile işbirliği yapılarak hazırlanan “Yaya Öncelikli Trafik” algısı oluşturmaya yönelik farkındalık faaliyetine İnönü Anaokulu olarak katılarak destek olduk.

Devamı

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Dönem Öğretmenler Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi...

2018- 2019 Eğitim-Öğretim yılı 2.dönem Öğretmenler Kurul Toplantısı Okul Müdürü Kamile GÜNER başkanlığında tüm öğretmenlerin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Devamı