Haberler

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur...

Devamı

Sonbahar Yapraklarını İnceledik...

Minikler sonbahar günlerinin tadını yaprak toplayarak çıkardılar. Topladıkları sonbahar yapraklarını büyüteç yardımıyla inceleyerek yakından görme fırsatı yakaladılar. 

Devamı

Minikler Yağmurun Oluşumunu Deneyle Öğrendiler...

Sonbaharın gelişiyle yağan yağmurların oluşumu deney ile birlikte öğrenildi. Minikler deney yaparken çok eğlendiler.

Devamı

Bahçemize Ektiğimiz Sebzelerin İlk Ürünlerini Aldık

Çocuk Akademileri kapsamında oluşturduğumuz behçemize ektiğimiz sebzeler ilk ürünlerini verdi.

Devamı

Minikler Mezun Oldu...

Minikler gelişim raporlarını alarak mezuniyet töreni düzenlendi. Mezun olan minikler küçük yaş gruplarına bayrak teslim ederek tören tamamlandı. 

Devamı

Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulunu ziyaret ettik

Devamı

"Okul Dışarıda Günü" kapsamında çocuklarımız ve ailelerimizle birlikte açık hava oyunları oynadık ve oldukça eğlenceli zaman geçirdik.

Açık havada zaman geçirmenin çocukların hem fiziksel hem de zihinsel sağlıkları açısından önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen Okul Dışarıda Günü'nde İnönü Anaokulu olarak ailelerimiz ve çocuklarımızla birlikte okul bahçemizde birbirinden eğlenceli oyunlar oynadık. Hem çocuklarımız hem de ailelerimiz için çok güzel bir deneyim oldu.

Devamı

Minikler İlkbaharı Çiçek Dikerek Kutladı...

Minikler çiçek dikerek hem ilkbaharı kutladılar hem de bir bitkinin bölümlerini ve nelere ihtiyacı olduğunu yaşayarak öğrendiler. 

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında öğrencimiz Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu devraldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettik. Minik öğrencimiz makam koltuğunu devralarak çocuklar için yapmak istediklerini ve iyi dileklerini belirtti.

Devamı