Haberler

"Okul Dışarıda Günü" kapsamında çocuklarımız ve ailelerimizle birlikte açık hava oyunları oynadık ve oldukça eğlenceli zaman geçirdik.

Açık havada zaman geçirmenin çocukların hem fiziksel hem de zihinsel sağlıkları açısından önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen Okul Dışarıda Günü'nde İnönü Anaokulu olarak ailelerimiz ve çocuklarımızla birlikte okul bahçemizde birbirinden eğlenceli oyunlar oynadık. Hem çocuklarımız hem de ailelerimiz için çok güzel bir deneyim oldu.

Devamı

Minikler İlkbaharı Çiçek Dikerek Kutladı...

Minikler çiçek dikerek hem ilkbaharı kutladılar hem de bir bitkinin bölümlerini ve nelere ihtiyacı olduğunu yaşayarak öğrendiler. 

Devamı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında öğrencimiz Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu devraldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında İnönü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettik. Minik öğrencimiz makam koltuğunu devralarak çocuklar için yapmak istediklerini ve iyi dileklerini belirtti.

Devamı

Polis Haftasında Polislerimizi Ziyaret Ettik

Polis Haftası kapsamında ilçemiz Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek polislerimizin Polis Haftasını kutladık.

Devamı

2 NİSAN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ

"2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü" sebebi ile ilçemiz Aile Sağlığı Merkezi görevlileri okulumuzu ziyaret ederek öğretmen,veli ve personelimizi bilgilendirdiler.Unutmamalıyız ki; ERKEN TANI FARK YARATIR!

Devamı

İlçe Halk Kütüphanesini ziyaret ettik

Devamı

Dünya tiyatrolar gününü kutladık

Devamı

Çanakkale geçilmez!

Devamı

Dünya tuza dikkat haftasını kutladık...

Devamı

Yeşilay haftasını kutladık...

Devamı