Haberler - İnönü Anaokulu

Haberler

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADIK...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlçemizde de yapılan etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Cumhuriyet Meydanı’na Milli Eğitim Müdürlüğü çelenkinin sunulmasıyla başladı. Kaymakamımız Sn. Hasan Hüseyin UZAN ve Belediye Başkanı Sn. Kadir BOZKURT’un halkımız ve öğrencilerimizin bayramlarını kutlamasının ardından günün anlam ve önemini içeren konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Büyük gerçekleştirdi.  İnönü Anaokulu öğrencilerinin dans gösterileri beğeniyle karşılandı.

Devamı

Okul Rehber Öğretmenimiz Zehra KARGIN tarafından velilerimize "Çocuklara Sorumluluk Kazandırma ve Okul Başarısında Ailenin Rolü " konulu seminer verildi.

Okul Rehber Öğretmenimiz okul velilerimize seminer vererek çocuklardaki sorumluluk ve okul başarısı kazandırmadaki yolları anlatarak velilerden gelen bir çok soruyu da cevapladı...

Devamı

10 NİSAN POLİS HAFTASINDA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİK......

10 Nisan Polis Gününde okulumuz öğrenci ve öğretmenleriyle birlikte ilçe Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret ederek günlerini kutladık....Aynı zamanda polis mesleğinin önemi ve görevleri hakkında öğrencilerimize bilgi verdik...  

Devamı

OKULUMUZDA İKAZ-ALARM VE PERSONEL TAHLİYE TATBİKATLARI YAPILDI.....

Okulumuz öğrenci ve personelleri ile birlikte deprem yangın ve ikaz alarm tatbikatları öncesinde öğretmenlerimiz tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılarak tatbikatları gerçekleştirdik.

Devamı

İNÖNÜ ANAOKULU OLARAK "GEÇMİŞTEN GELECEĞE İZ BIRAKANLAR "PROJESİ KAPSAMINDA HAZIRLANAN ÇEŞİTLİ GÖSTERİLERİ SUNDUK....

İnönü Anaokulu öğrencilerimizin “Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar” projesi kapsamında hazırladıkları program gerçekleştirildi. Programa Kaymakamımız Sn. Hasan Hüseyin UZAN, İlçe Belediye Başkanı Sn Kadir BOZKURT,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Muhammet BÜYÜK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sn. Ramazan KUTLAY, Özden AKKAYA, Barış HANCI, Ali PEHLİVAN, Eskişehir İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Sn. İbrahim ŞEKER, Ali Osman YALÇIN, Ejder YURTTAŞ, Okul Müdürleri  ve öğrenci velileri katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Barış Manço, Neşet Ertaş ve Dede Korkut’un anıldığı programda usta sanatçılarımızla alakalı gösteriler sunuldu. Çocuklarımız konuklar tarafından büyük beğeniyle izlendi.

Devamı

İNÖNÜ TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ TARAFINDAN VERİLEN DİŞ FIRÇASI VE MACUNLARI ÖĞRENCİLERİMİZE DAĞITILDI.....

Sağlıklı dişler sağlıklı ağızlar için diş fırçası ve macunları okulumuz öğrencilerine dağıtıldı.Öğretmenlerimiz tarafından diş sağlığının önemi tekrar öğrencilerimize anlatıldı.

Devamı

Okul Rehber Öğretmenimiz Zehra KARGIN tarafından velilerimize "Çocuklarda Görülen Davranış Bozuklukları ve Davranış Değiştirme Yöntemleri"konulu seminer verildi.

Verilen seminer son derece verimli geçti.Katılımlarından dolayı velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

İNÖNÜ ANAOKULU HER ZAMAN POLİSİMİZİN ASKERİMİZİN YANINDA.....

Ülkemizde yaşanan terör olayları sebebiyle polisimizin askerimizin halkımızın kısacası hepimizin başı sağolsun....Allah ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın....Ülkemizin geçtiği bu zor süreçte polis karakolunu,İlçe Jandarma Komutanlığını ziyarette bulunduk...Her zaman polisimizin askerimizin yanında olduğumuzu dile getirdik....  

Devamı

İlçe Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN başkanlığında okulumuzda vatandaşla buluşma günü düzenlendi...

İlçe Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN başkanlığında okulumuz velileri ve öğretmenleriyle birlikte halkla buluşma gününde okulumuzla ilgili sorunlar yapılması gerekenler konuşuldu .Ortak çözümler üzerinde duruldu.Katılımlarından dolayı başta Kaymakamımız Sayın Enver ÖZDERİN´e ,velilerimize ,öğretmenlerimize teşekkür ederiz...

Devamı

İNÖNÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÖĞRENCİLERİMİZE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ.

Emniyet Müdürlüğü tarafından öğrencilerimize trafik kuralları anlatıldı,trafik kuralları ile ilgili kısa filmler izlendi.

Devamı