Haberler - İnönü Anaokulu

Haberler

Veli Ziyaretlerimiz Devam Ediyor...

İnönü Anaokulu olarak gerçekleştirdiğimiz veli ziyaretleri kapsamında "DENİZ" ailesini yakından tanıma fırsatı bulduk.Okul Rehber öğretmenimiz Zehra KARGIN ve 5 yaş C sınıfı öğretmenimiz Zeynep ÇINAR tarafından aileye rehberlik yapılarak,bilgi paylaşımında bulunuldu.

Devamı

"GÜMÜŞAY" AİLESİNİ ZİYARET ETTİK

Okul Rehber öğretmenimiz Zehra KARGIN ve 5 yaş C sınıfı öğretmenimiz Zeynep ÇINAR, 5 yaş C sınıfı öğrencimiz Ali Emir GÜMÜŞAY ve ailesini evlerinde ziyaret ederek,okul-aile işbirliğini geliştirmeye yönelik görüş alışverişinde bulundular.Öğrencinin gelişim süreci hakkında bilgilendirme yapılarak,çocuğun potansiyelini en iyi şekilde ortaya koyabilmesi için ailenin rolünün ne olması gerektiği hususunda rehberlik yapıldı.  

Devamı

"ÇOCUK iHMAL VE İSTİSMARI" Konulu Veli Semineri Düzenlendi

Okul Rehber öğretmenimiz Zehra KARGIN tarafından gerçekleştirilen seminerde velilerimiz "Çocuk İhmali- İstismarı"  ve "Mahremiyet Eğitimi" konularında bilgilendirildi.Bahsi geçen konularda okul tarafından yapılanlar velilerle paylaşılarak ,ailelerin de ortak tutum sergilemesinin çocuk gelişimindeki önemi konuşuldu.Katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ederiz...

Devamı

Bu hafta "Karayel" ailesini ziyaret ettik...

Okul Rehber öğretmenimiz Zehra KARGIN ve 5 yaş C sınıfı öğretmenimiz Zeynep ÇINAR, 5 yaş C sınıfı öğrencimiz Yusuf KARAYEL ve ailesini ziyaret ettiler.Öğrencimizi ve ailesini yakından tanımak amacıyla gerçekleştirilen bu ziyarette öğrencinin potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarabilmek amacıyla rehberlik yapılarak,fikir alışverişinde bulunuldu.  

Devamı

Veli Ziyaretlerimiz Devam Ediyor...

Öğrencilerimizi ve ailelerini daha yakından tanımak amacıyla gerçekleştirdiğimiz veli ziyaretleri kapsamında bu hafta 5 yaş C sınıfı öğrencimiz Yağmur ERBAŞın ailesini ziyaret ettik.  5yas C sınıfı öğretmenimiz Zeynep ÇINAR ve Rehber öğretmenimiz Zehra KARGIN ,"ERBAŞ"ailesi ile  "Gelişim Dönemleri ve Çocuk Eğitimi" konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Devamı

"ÇOCUKLARDA BESLENME & SAĞLIKLI YAŞAM" VELİ SEMİNERİ

Okulumuz rehber öğretmeni Zehra KARGIN tarafından velilerimize yönelik Çocuklarda Beslenme Ve Sağlıklı Yaşam konulu seminer düzenlendi.Katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ederiz..

Devamı

Okul Rehber Öğretmenimiz Zehra KARGIN tarafından velilerimize "Diyabet" ve "Dikkat Eksikliği & Hiperaktivite" konulu seminer verildi

Erken teşhisin çok önemli olduğu "Diyabet" ve "Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite" konularında daha bilinçli olmak adına seminer çalışması gerçekleştirdikKatılım gösteren velilerimize teşekkür ederiz...

Devamı

"Kurşun Asker" Oyunu Okulumuzda Sergilendi

Kedi Çocuk Tiyatrosu tarafında okulumuzda sergilenen Kurşun Asker oyunu çocuklarımız tarafından ilgiyle karşılandı.Eğlenmeleri,eğlenirken öğrenmeleri bizim için büyük kazanım oldu.Heyecan ve mutlulukları görülmeye değerdi...

Devamı

ATAMIZI 79. ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE SEVGİYLE ANDIK...

10 KASIM GÜNÜ SAAT:09:05 DE SİREN SESİYLE BİRLİKTE SAYGI DURUŞUNDA BULUNDUK, İSTİKLAL MARŞIMIZI SÖYLEDİK..GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİNİ ÖĞRETMENLERİMİZDEN DİNLEDİK.ATAMIZIN BÜSTÜNÜ ÇİÇEKLERLE DONATTIK.

Devamı