Haberler

Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapsamında Kitap Okuyoruz

Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında 3 yaş sınıfımız ile 'İnci ve Lili' kitabını okuduk ve zıt kavramlar kartları ile eşleştirme oyunu oynadık.

Devamı

Dilimizin Zenginlikleri Projesi

Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında 3 yaş sınıfı ile 'İglunun İçinde Ne Var?' Kitabımızı okuduk, etkinliklerimizi tamamladık ve iglularımızı yaptık.

Devamı

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

Devamı

Turuncu Şenliği

Devamı

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası

Tutumlu Kaplumbağa Kumbaram

Devamı

Dünya İnsan Hakları Günü

Devamı

DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ PROJESİ

Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında öğrencilerimizle eğlenceli ve öğretici etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Devamı

MEB, EĞİTİMİN TÜM KADEMELERİNDE "DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ PROJESİ"Nİ BAŞLATTI

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, sosyal ve kültürel etkinlikler yoluyla öğrencilerin dilin zenginliklerini tanımasını ve kültür taşıyıcısı olan sözcüklerle buluşmalarını sağlamak amacıyla okul öncesinden liseye tüm sınıf kademelerinde uygulanmak üzere "Dilimizin Zenginlikleri Projesi"nin başlatıldığını açıkladı.

Devamı

Uyum Haftası Etkinliklerimiz

Devamı

"Çocuğum Okulda" Veli Sunumunu Gerçekleştirdik

Devamı

İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Okulumuzu Ziyaret Etti

İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı sayın Dr. Suat UZUN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali TÜRKAL ile birlikte öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak için okulumuzu ziyaret etti. İnönü Toplum Sağlığı Merkezi ailesi adına öğrencilerimize getirdikleri hediyeler ve bu nazik ziyaretlerinden dolayı, başta İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Suat UZUN olmak üzere bütün sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz.

Devamı