Haberler - İnönü Anaokulu

Haberler

"ÇOCUKLUK DÖNEMİ DAVRANIŞ PROBLEMLERİ VE ÇÖZÜM YOLLARI" VELİ SEMİNERİ

Okul Rehber Öğretmenimiz Zehra KARGIN tarafından velilerimize yönelik "Çocukluk Dönemi Davranış Problemleri ve Çözüm Yolları" konulu seminer çalışması düzenlenmiştir.Katılım gösteren velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

"SIFIR ATIK" PROJESİ

Sıfır atık;israfın önlenmesini,kaynakların daha verimli kullanılmasını,atık oluşumunun engellenmesini ve minimize edilmesini,atığın oluşması durumunda ise geri kazanımının sağlanmasını kapsayan bir hedeftir.Bizde bu bilinçle İnönü Anaokulu olarak öğrencilerimizi bilinçlendirdik,veli bilgilendirme çalışmaları gerçekleştirdik.

Devamı

EBEDİYETE İNTİKALİNİN 80İNCİ YIL DÖNÜMÜNDE ATAMIZI ANDIK

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 80inci yıl dönümünde İlçemiz Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törenle andık.Ayrıca öğrencilerimizle okulumuzda etkinlikler yaparak,bahçemizde anma töreni gerçekleştirdik.

Devamı

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN KADİR BOZKURTTAN ÇOCUKLARIMIZA ANLAMLI HEDİYE

"29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" etkinlikleri çerçevesinde Belediye Başkanımız Sayın Kadir BOZKURT´u İnönü Anaokulu olarak ziyaret ettik.Başkanımız bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken,geleceğin teminatı olarak gördüğü çocuklarımıza Türk Bayrağı hediye etti.Başkanımıza çok teşekkür ederiz...

Devamı

"AİLE İÇİ İLETİŞİM" SEMİNERİ

Okul Rehber Öğretmenimiz Zehra KARGIN tarafından gerçekleştirilen seminerde çocuklarımızın gelişimi için aile içi iletişimin nasıl olması gerektiği konuşulmuş, çocuklara etkileri aktarılmıştır.Katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

26.10.2018 Cuma günü Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu salonunda gerçekleştirdiğimiz toplantıda Okul Aile Birliği Başkanlığına Sayın Adem OĞUŞ, Başkan Yardımcılığına ise Sayın Göksu SOLAK seçilmiştir.Çalışmalarımızın hayırlı olmasını dileriz...

Devamı

CUMHURİYET´İMİZ 95 YAŞINDA!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nı  29 Ekim 2018 Pazartesi Günü ilçemiz Cumhuriyet Meydanında çoşkuyla kutladık.

Devamı

"Okula Uyum Sürecinde Okul-Veli İşbirliği " Konulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

Okul Rehber Öğretmenimiz Zehra KARGIN tarafından velilerimizle "Okula uyum,Okul-Veli işbirliği" konulu toplantı gerçekleştirildi.Okulun kural ve işleyişi,sınıf içi çalışmalar,uyum sürecinde ailelerin yapması gerekenler konusunda yapılan bilgilendirmenin ardından velilerlerin soruları cevaplanarak işbirliği kapsamında neler yapılabiceğine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu.

Devamı

Çocuklarımız Yeni Beceriler Kazanmaya Devam Ediyor...

Çocuklarımız okulun ilk haftası olmasına rağmen yemek öncesi temizlik,yemeğe duayla başlama,toplulukta düzen içinde yemek yeme becerilerini edinmeye başladılar.

Devamı

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılına Mutlu Başlangıç

Yeni eğitim-öğretim yılına çoşkuyla başladık.Uyum haftasında etkinliklerine başlayan öğrencilerimiz bugün sınıf arkadaşlarıyla kaynaşıp,oyunlarla okula merhaba dediler.

Devamı